MUNKAAJÁNLAT

GÉPÉSZ és LAKATOS (férfi/nő)

Csapatunk erősítésére keresünk a lehető legkorábbi időpontra gépész és lakatos (férfi/nő) munkakörökbe kollégákat.

A munkakör magában foglalja a legkülönbözőbb gépek és berendezések szerelését, üzembehelyezését, karbantartását Németországban, illetve igény szerint urópa-szerte.

Feladatok:

- különféle gépek és berendezések szakszerű össze – és szétszerelése, üzembe helyezése, karbantartása, javítása

Elvárások:

- Lezárt szakképzés igazolása az alábbi területek egyikéről: gépész, lakatos, konsturktőr, ipari gépész, hegesztő...vagy ezekhez hasonló egyéb végzettség

- megfelelő szakmai tapasztalat

- alkalmasság magasban végzett munkavégzésre (nem szenved tériszonyban)

- rugalmasság, csapatmunka végzésére való képesség, megbízhatóság és tanulási vágy

- B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

- pályakezdőknek is adunk esélyt

Ajánlatunk:

- változatos munkavégzés építkezéseken és modern üzemekben

- határozatlan idejű munkaszerződés

- javadalmazás és egyéb juttatások kollektív szerződés alapján

- szakképzettség szerinti extra bérezés

- ingyenes, személyre szabott szakmai- és egyéni továbbképzés

- karácsonyi és nyári szabadság juttatás

- üzemorvosi ellátás

- ingyenes munkavédelmi ruházat

- ingyenes szerszámfelszerelés

- hozzájárulás nyugdíj előtakarékossághoz

- egyéni ellátás, kapcsolattartás
- munkába járási -és hazautazási költségtérítés

Felkeltettük az érdeklődését?

Legyen csapatunk része és hívjon minket még ma!

Írásbeli jelentkezése esetén haladéktalanul
felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Telefon:
+36 30 7800 524
e.trimola@ihr-munkakozvetites.hu
Magyaroszági képviseleti iroda:
9021 Győr,
Bajcsy-Zsilinszky út. 6. II/1.

Trimola Erika

irodavezető

További információkért keressen minket!

Várjuk jelentkezését telefonon, E-mailben vagy facebook oldalunkon!